| boNNeR a întrebat:

care imi zice si mie jocuri din primul si al 2-lea razboi mondial gen company of heroes ...va rog dau funda! raspunsu urgent plss

Răspuns Câştigător
| Ady100 a răspuns:

Incearca Command and Conquer Red Alert 2 sau 3 dar asta i cu al doilea razboi mondial in care se bat americanii cu rusii si japonezii ajutati de germani! Sau incearca Medal of Honor.

3 răspunsuri:
| boNNeR explică:

Nici vorba de funda..am jucat toate call of duty-urile si 2 la mana nu am zis ca vreau fps vreau in gen ca si company of heros sau age of empire intelegi astept in continuare raspunsuri multumessc

| Boss_Edy_1990 a răspuns:

Call of duty, sunt multe parti ale lui deci una din ele o sa iti placa cu siguranta, ocupa destul de mult dar merita. FUNDA?

| PiticuMik a răspuns:

Empire I.II.III happy?big grin?