| xXxGABYxXx a întrebat:

care imi zice si mie niste jocuri cu racing, shooter in afara de NFS-URI CALL OF DUTY BATTEFLED FAR CRY MAX PAYNE GRAND TURISMO funda pentru cele mai bune

Răspuns Câştigător
| IAmAnonim a răspuns:

Sall.
-Pai shooter: gears of war, left4dead2, cs 1.6, crysis, fallout, killzone, halo, dead space, f.e.a.r, splinter cell conviction, army of two, si ai sunt multe.
-Si racing: blur, motogp, formula1, test drive unlinited, grid, splint second, burnout paradise, si multe altele.
Dar asa de curiozitate te intreb... tu ai jucat battlefield 3 multyplayer sau call of duty mw 1, 2, 3, black ops multyplayer? sa vezi cum este sa joci cu altii?

| xXxGABYxXx explică (pentru IAmAnonim):

Am jucat toata seria call of duty si battefled 3 si le-am terminat

1 răspuns: