| 3lnyn0 a întrebat:

Frate care stiiti jocuri misto shooter sau racing (fara cs nfs call of duty) ceva mai necunoscut

5 răspunsuri:
| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Iti dau eu unu frumos racing e cu animale si faci curse si te intreci acu alte animale poti sa iei un cadou dupa drum la ala cade diferite arme cu acele arme le incetinesti pe celelalte animale sa ajunga la start
pet racer
shooter.
mafia2
wolf team
max payne 3
far cry
syndicate

| cosmin2sun a răspuns:

Shooter - Mafia 2 ( iti va placea sigur ) si racing incearca Test drive unlimited. Ai masini cum ar fi : Bmw - Audi - Audi Q7 - Porsche... etc. have fun!

| NoLoveU a răspuns:

Shooter : MicroVolts (mie mi se pare cel mai tare joc shooter din ziua de azi). Racing : Nascar, German Truck, Burnout Paradise, MX vs. ATV, Crazy Taxi(1, 2,3), Revolt, Need For Speed(unul dintre jocurile cu masini care ma innebunit), Moscow Racer, WRC: FIA World Rally, Driver Instructor, Test Drive Unlimited(1, 2,3)
Scuze pentru greselile de tastare dar la ora asta nu prea am chief sa fac ceva.

| costyn98 a răspuns:

Sall uite incearca Astana Racer ca racing si shooter incearca un Halo sau Mass Effect 3

| CS45 a răspuns:

Sniper V2
Euro Truck Simulator
Bafta!