| IonutBogdan98 a întrebat:

Care stie sa imi dea si mie un metin in care sa cresti repede,fara modatii si in magazine sa aiba otel, batalie. si lv maxim sa fie 105

Răspuns Câştigător
| εηηεя a răspuns:

MEtin2 black steel intr-o zi faci 105. otelele sunt in magazine lvl maxim 105 http://www.metin2blacksteel.ro/

2 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

| IonutBogdan98 explică (pentru NAdrian):

Stai tu linistit pentru ca eu asta fac deja... metin joc doar de amuzament cu prietenii pe skype, dar te inteleg deoarece am fost si eu asa cum zici tu si nu puteam sta fara metin sau chestii din astea, dar am realizat ca e mai bine sa ies cu prietenii, fetele etc...