| lampard82 a întrebat:

Caut un joc frumos multiplayer ca m-am plictisit de metin si minecraft. Dau funda promit

7 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, vrei un joc ca in viata reala? Atunci apuca-te de SAMP este un mod al Gta SanAndreas. Il poti instala rapid si te poti apuca de jucat.

| TudyMNX a răspuns:

Gta san-andreas (samp) sau cs1.6..si mai avansat ar fi warcraft happy... daca te lasi de metinuri imi poti da mie conturile tale? vreau sa ma apuc de epical, steel sau 4yours iar daca ai cumva un cont de pe cele 3 metinuri ar fi bine venit happy

| BdyBluu a răspuns:

Salut. Joaca-te Sa-mp. Am chiar propriul server pe comunitatea asta www.bmizone.forumz.ro intra si joacate. Daca esti incepator te ajutam noi; D

| lampard82 explică (pentru BdyBluu):

Auzi dar cum ma inregistrez pe server ca imi cere parola

| PamyLove a răspuns:

Incearca Wizzard 101 (un joc multiplayer foarte frumos) sau intra pe http://ro.gameforge.com/home/index iti alegi tu de acolo un joc care iti place

| W3ZzoRe a răspuns:

S

| salupa a răspuns:

Joaca-te LOL. De aici te inregistrezi:http://signup.leagueoflegends.com/? ref=5352ac2f68cb1655486852