| Mocanu_Robert_1991 a întrebat:

Sall Tpu...caut un metin2 de 2 sapt si gasesc numai porcarii... Dati-mi si mie un server calumea fara hamachi dar nu (pvp gm mode,hammer, tdl, gth,) v-ati prins voi. Astept raspunsuri si cel mai bun primeste funda!

Răspuns Câştigător
| kilio8990 a răspuns:

Iti recomand Metin2loa(Land of Angels)

http://www.metin2loa.ro/
Server pvm-pvp clasic:)

| razvanuta1 a răspuns (pentru kilio8990):

Nu merge linkul ma

10 răspunsuri:
| ogreaxel a răspuns:

Metin2 European
Metin2 4Yours
Metin2 Earth
Metin2 GX
MEtin2 Maniacx - Acum au o problema, baga iteme noi, level mai mare, harti, etc. Dar in curand isi vor reveni.

| Geniuss a răspuns:

Daca esti smecher si ai rabdarea necesara Joaca metin2ro l-am jucat eu si abia in 3ani jumate am reusit sa fac full tot fara sa bag bani big grin

| Mocanu_Robert_1991 explică (pentru Geniuss):

Joc uk si mam plicti ro e acelasi lucru.dar pe uk am lv 72- war otel batle si scuturi de 61 si iteme fff bune dar ma plicti sa joc acelasi metin in continu ca il joc de 1 an dar ma m-ai ajutat un prieten!

| SebyMK4 a răspuns:

Metin2 european.mt2 gm mode, hammertmt2, mt2 gx, mt2 tdl, mt2 united

| HtmL1998 a răspuns:

Intra pe 4metin si fa-ti cont gasesti ce mt2 vr tu tongue ....Succes!

| Mocanu_Robert_1991 explică (pentru HtmL1998):

Am cautatt..si toate pe care le-am gasit sau inchis dupa 2-3 luni servere de ***

| Bl4ck4ngel a răspuns:

Dr, maniac x, antic, GX

| fdsddfff a răspuns:

Eu ti-as sugera mt2 earth

| Mocanu_Robert_1991 explică:

Oameni Buni...nu tdl united si gm mode servere pvm pvp clasice n-aveti deloc si Gx parca era inchis thinking