| cursiera555 a întrebat:

SALL! TPU! caut un metin2 deschis an 2013 care sa aiba: lv max 250 sau 255, multe mape noi an care sa cresti repede pana la lv max, foarte multe evolutii la iteme [itemele sa fie noi, nu cele clasice!], banii sa se faca farte repede si multi, si sa fie eventuri an fiecare saptamana. va rog raspundeti doar daca stiti un metin care se ancadreaza an ce am spus mai sus si va rog dati si linkul cu pagina oficiala!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2 bisc(server 2013)
metin2bisc.com
seara vineri pe la ora opt vei iesi din server si te vei conecta din nou
ce mai pot sa zic eu super fain
dar doar gm are lvl 250 si modul 220
jucatorii simpli lvl 99 eu is mod happy

| Nєó a răspuns:

Metin2 XPM

| AlexEduard232 a răspuns:

Metin2 Steel, Metin2 Energy, Metin2 Pro

Vechi dar bune (pe metin2 energy staful e de kikat...)