| anonim_4396 a întrebat:

Caut un server de metin 2 deschis an 2014, foarte bine facut( sa nu se anchida des, sa aiba actualizari, fara erori an curs de rezolvare). Sa fie lv. max. 250 sau 255, sa fie mape noi de crescut pana la lv max, sa se faca eventuri des, si neaparat sa fie cu MODURI la donatii! Un metin 2 cum e metin2 steel dar cu anbunatatiri. La iteme MOD sa fie iteme noi si sa alegi tu ce bns vrei pe item si cat la % sa fie bns pana la 100%. Exact ca pe metin 2 steel. Si itemele mod perfecte sa nu fie extraordinar de scumpe. Maxim 10 euro/40 lei un item perfect. Va rog sa raspundeti doar daca stiti un server de metin2 care se ancadreaza an ce am spus eu! Si puneti si linkul de la metin. Multumesc. Dau funda la cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| BiGaBi a răspuns:

Salut!
Uite aici un canal de youtube cu prezentarea celor mai noi servere de metin2. (Este foarte util, te sfatuiesc sa te abonezi) https://www.youtube.com/user/EnjoyRO1

Si daca ai nevoie de hack-uri sau informatii ascunse despre metin poti sa intrii pe acest forum http://ghidmetin.forumer.ro/
Este foarte de folos!
Funda?

| SpecterEV a răspuns (pentru BiGaBi):

Salut! Ce ai spus tu, nu ma ajuta. Am zis ca, caut un server de metin cu iteme MOD si lv max 250 sau 255. Si sa nu coste mult. Un server cum e metin2 steel.