| daryusBoss a întrebat:

Caut un Metin2 pvm ratele minim 500%.Fierar pana la +6 100% de la +6 sa fie mai micute de vreo 90 80 70.Iteme pe shop adica sa fie un otel o batalie un dinte din astea de 65.Intr-o zi sa faci macar lvl 65-70.Si va rog mult de tot lasati si site daca lasati site si mrg si downloadez mt-ul si imi place va dau o fundita.

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Http://energymetin2.com/ pvm-si pvp ratele 500 si cresti bine lv maxim 250 faci 100 intr-o zi :) dar de la 160 cresti greu:)) ok apucate