| DavidMetin2 a întrebat:

Ce fisiere ar trebui sa salvez din nfs underground1 cand reinstalez windowsul? ca sa nu incep de la inceput
Fundita + Vot happy

Răspuns Câştigător
| Graff a răspuns:

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\NFS Underground, folderul este ascuns trebuie sa activezi optiunea pentru a vedea fisierele ascunse, pe windows 7 se afla in alta parte dar banuiesc ca ai windows xp

2 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Folderul din "My docoment" cu numele jocului acolo sunt salvarile.
Dupa reinstalare doar copiezi folderul la loc si gata ai toate salvarile.
funda?