| BootsToAsses a întrebat:

ce inseamna steam ( legat de cs) si ce avantaj iti da ziceti-mi ce este si veti primi fundita

Răspuns Câştigător
| George987 a răspuns:

Sti exista multe tipuri de CS Steam e un fel de site si download manager in acelasi timp. acolo gasesti oricel fel de joc aproape gratis sau platit CS de pe steam e probabil cel oficial. oricum iti recomand daca downloadezi steam sa joci team fortress 2. Astept funda!

2 răspunsuri:
| LucyTheSavior a răspuns:

Sall,
George daca nu sti ce inseamna steam legat de CS..nu mai daspunde doamne iarta-ma...
Ce este un steam?
Steamul este CS-ul original. Ei bine eu iti pot spune ca avand steam poti avea mai multe optiuni... poti adauga prieteni...si Majoritatea STEAMURILOR au CFG.CFG este un fel de cod permis care usureaza jocul playerului.
Sper ca te-am ajutat. aaaa
Steamul nu este de dowloadat... el se cumpara. daca vrei add ID asta si iti fac eu rost pentru 5 euro Orange:lucimanea41@yahoo. ocm

| Edyshk2013 a răspuns (pentru LucyTheSavior):

De fapt nu e ce ai spus tu Lucy!

1.Steam-ul este un program luat gratis dupa internet! Licenta costa bani, nu steam-ul.
2.Nu usureaza deloc jocul playerului! E acelasi cs, numai ca fara buguri si alte prostii.
3.Cumpara steam dupa COMPUTERGAMES/STEAM POWERED e sigur.