| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Volan Serioux SRXW-S20V, pedale, vibratii, USB (doua varianta).
Acesta merge mai comod de invartit un volan (chiar si unul real).
Celalat merge bine dar peste ceva timp o sa mearga mai greu de invartit volanul are o suprafata mai groasa si greu de controlat 10-60%.
Al doilea este mai mica control 50-90% si te poti invata si la unul real.

1 răspuns:
| DarckAssassin a răspuns:

Volan Serioux SRXW-S20V e mai bun ca technologie si pentru confortul mainii