| alliyn13 a întrebat:

SALL TPU : ce jocuri frumoase imi recomandati pentru 1 gb ram 512 video si procesor Intel dual core de 1, 8GHz

Răspuns Câştigător
| Logitech_Andrey_1991 a răspuns:

Time shif, underground 1, 2 gta Romania, sunt mai multe, sfat inainte de a le descarca citesre read file
si iti zice daca e compatibil jocu sau nuwinking sper ca te-am ajutat mai mult nu potwinking bft

2 răspunsuri:
| Logitech_Andrey_1991 a răspuns:

Nfs most wanted, nfs carbon, cs si multe altele care o sa iti mearga la procesorwinking

| alliyn13 explică (pentru Logitech_Andrey_1991):

raised eyebrows multe altele ca... mai zi-mi cateva k pestia le stiu big grin