| alliyn13 a întrebat:

Cine imi poate spune niste jocuri frumoase pentru un pc cu 512 video 1GB ram si procesor Intel dual core 1, 8GHz

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

Soldier of Fortune, Hitman2/3/4/5, Age of empires 2/3, Warcraft 3, Max Payne 2/3, Return to castle Wolfenstein, Call of duty 2/3, gta vice city/san andreas, Euro truck simulator, Scania truck simulator, SpiderMan2001, counter strike. Si cam atat ca ai pc-ul cam slab si nu iti dau jocuri care sa nu-ti mearga. Noroace!

| alliyn13 explică (pentru CosminC86):

Din lista asta mi-au placut mai mult ca restul
mersi mult :X

7 răspunsuri:
| DAnc3 a răspuns:

Nfs pana la carbon, call of duty pana la modern warfare, battlefield pana la 2, gta pana la san andreas.

Răspuns utilizator avertizat
| alliyn13 explică:

V-as da la toti funda da... sad straight face

| SnoopDog19 a răspuns:

Gta 1 2 3 si San Andreas ( eu am gta san andreas pe pc si e de 2 ori mai slab decat al tau si merge bine )
Metin2
Cabal online
cs 1.6
dota
age of empires 1/2
delta force 1 2 3 4
tarzan ( de plictiseala )
hercules dysnei ( 1 joc frumos de plictiseala e fain jocu )
Fifa 07 08 09
Nfs undenground 1
Nfs carbon
nfs most wanted
Diablo 2
Red Alert
Desert Storm 1 2
Serious Sim 1 2

| alliyn13 explică (pentru SnoopDog19):

rolling on the floor copiasi dupa ala rolling on the floor

| Mahrean95 a răspuns:

Depinde ce jocuri vrei :
Strategie : Age2, Red Alert 2, Warcraft III + frozen throne, Diablo 2, Stronghold crusader
Actiune : Delta Force 6
Sport : Fifa 07, 08
Masini : Nfs underground 1 si 2, NFS Carbon, NFS Most Wanted
Si cv de actiune ca tot ai net : Counter Strike 1.6batting eyelashes vezi ca si unele jocuri de mai sus merg online prin GameRanger si sunt unele destul de jucate. BAFTA big grin