| superduper a întrebat:

Sall.tpu ce jocuri racing merg pe laptop Dell procesor Intel core i3 placa video ati grapics adapter 2. 40ghz 2.39 ghz memorie virtuala 11.7 gb. multumesc

Răspuns Câştigător
| daniel2forea a răspuns:

Daca nu a mers hot pursuit nu o sa mearga nici cele spuse de javiga!
Hai sa spunem ca la driver:san francisco se descurca big grin
Uite aici inca cateva jocuri:
GRID
Insane 2
Flat Out 2
Crashday
Burnout Paradise
Test Drive Unlimited
Dirt
Nail'd
Nu te asigur ca o sa mearga toate pentru ca nu stiu ce placa video ai straight face iar in loc de memorie virtuala mai bine spui cat ram aiwinking
Singurul lucru care l-am inteles este ca ai procesor i3 cu frecventa de 2.4 ghz laughing

1 răspuns:
| javiga a răspuns:

Nu prea inteleg ce placa video ai, dar daca o ai buna uite niste jocuri:
-Need For Speed The Run
-Need For Speed Most Wanted 2012
-Split/Second
-Driver:San Francisco etc
Funda?