| opreadenis129 a întrebat:

ce metin2 sa joc cu rate 1000% in sus si la magazin batalie si otel? Dau fundaaaaaaaaaaaa!

6 răspunsuri:
| Mitzac a răspuns:

VamosMt2 gasesti iteme epice in magazin ratele sunt de 900% dar cresti foarte repede max lv este 250
Funda?

| opreadenis129 explică (pentru Mitzac):

Bv dar as vrea de la 1000 in (sus)##"""

| Mitzac a răspuns (pentru opreadenis129):

Pai sambata si dumica is 2000big grin deci poti sa joci linistitbig grinbig grin

| dragutzu99 a răspuns:

Buna poti incerca metin 2 steel aproape jumatate din clasa mea joaca acest joc

| Cariga_Simona_1997 a răspuns:

Uite asta http://divinity-land.com/sv1/. e un sv foarte fain :) toate ratele 1000% Astept funda ^^

| opreadenis129 explică (pentru Cariga_Simona_1997):

Nu-l pot dawnlada ca il stiu