| Generation22 a întrebat:

Sall TpU! Ce ziceti imi va merge cod mw 2 pe urmatoarele cerinte de sistem ( pe ce-a mai mica rezolutie ) :
-OS : Windows 7
-Procesor : Intel (R) Pentium (R) Dual CPU E2140 @ 1. 60Ghz. 1.60Ghz
-RAM : 1 GB DDR 2
-Placa video : ATI Radeon 64 bit 128 MB
-Bit : 32
Ce ziceti macar pe ce-a mai mica rezolutie?

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Pe cea mai mica rezolutie eu cred ca iti va merge. daca vrei sa iti mearga bine pe rezolutii mai mari ar trebui sa faci rost de o placa video mai buna si de inca 1/2 gb de ram.

| Andrei7520152 a răspuns:

Doamne, sunteti toti pe langa. laughing

Generation22, ce model de placa video folosesti?

| Romanu94 a răspuns:

Cred ca o sa-ti mearga cam prost din cauza ca ai 1 GB Ram.

| BanuJustin a răspuns:

Eu zic ca-ti va merge, dar ca sa fi sigur cauta pe internet cod mw 2 system requiments.