| andrei7dream a întrebat:

Cine are Assassin Creed 4 BlackFlag si stie cat cere adica cat GB cere.Nu vreau sa scrieti pe google assassin creed 4 system req ca acolo nu zice fix ...Cine are jocu si stie cat cere PLS FUNDA!

3 răspunsuri:
| andrei7dream explică:

Bai baietii am asa 4 gb ram 3.2 ghz AMD Athlon II X2 260 Processor o sa mearga?

| TheoryOfHarmony a răspuns:

Il am eu si cere 5, 97 GB. Sper ca te-am ajutat!

| mordrok a răspuns:

Salut.Eu am un laptop Dell cu procesor I5 de 2.67 8 gb RAm si o placa video ATI Mobility Radeon HD5470 de 1 GB pe 128 de biti.mie imi merge destul de bine...parerea mea ..pentru a iti rula destul de bine trebuie sa ai un porcesor destul de bun si o placa video la fel de buna..ram..cred ca ai putea sa il joci si cu 2. daca restul componentelor sunt bunicele..si neaparat windows 7.