| Paulikk112 a întrebat:

Scuzati categoria, este cea mai populara.E avantajos sa-mi cumpar un PS3 in vara aceasta? + as avea multi prieteni de la care as imprumuta jocuri si cu care sa ma joc jocuri online precum:GTA 5, Assassin`s Creed Blackflag ..etc. P.S Dau funda!

3 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Da este, PS3 este mai bun ca si Xbox 360 are o grafica mai buna, eu iti recomand sa ti-l iei cat mai curand. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Radu1015 a răspuns:

Nu stiu. Daca vrei cele mai bune servicii live iei un Xbox 360 dar daca vrei online gratis iei ps3. Oricum mai bine Xbox 360 deoarece s-a anuntat ca o sa se fabrice pana in 2020 iar ps3 se va fabrica pana in 2015

| CalinBaiatFin a răspuns:

Zic eu ca da., dar totusi e vara si e mai frumos sa stai afara cu prietenii decat in fata unui ecran coloratlaughing big grin