| 21BoBy21 a întrebat:

cine are minecraft sp si vrea sa ne jucam impreuna asa cam 3-4 sa-si lase adresa de mess

Răspuns Câştigător
| bogdan2091 a răspuns:

Hei bogdan, cred ca pe mine ma cunosti, imi sti si adresa de messenger cred, eu cu prietenii mei tocmai am hostat un server de minecraft si jucam mereu pe el, suntem o echipa, daca vrei, vi si tu cu noi si jucam impreuna, suntem tot asa 3-4 (momentan) happy, iti stiu adresa, da-mi reply daca accepti oferta happy

1 răspuns:
| Ketchup2012 a răspuns:

Minecraft sp? Poate sv de la server, si daca vrei un server intra pe al meu: 209.188.4.34:25577