| xKtalyN a întrebat:

Cine imi da si mie un link de hack metin2ro care sa aiba speed, damage si altele ca de exemplu m2bob(care nu mai merge) si v4a mod (care nu-l gasesc).
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| kenzor122 a răspuns:

Pai m2 bob a fost un hack frumos pacat ca nu mai merge. eu sunt de parere ca ar trebui sa te lasi de hackuri si sa joci normal este mai distractiv. parerea mea

| kenzor122 a răspuns:

Pai m2bob a fost un hack frumos. pacat ca nu mai merge. parerea mea este ca ar trebui sa te lasi te hackuuri si sa joci cinstiti este mai distractiv.