| opreadenis129 a întrebat:

Sall,TPU cum fac bonusuri bune pe metin2 european? Sunt destul de bun. Dar nu sunt chiar bun rau sa dau 40k.Sunt un war pe corp.

Răspuns Câştigător
| AlexLalaLove a răspuns:

Pai iti faci seturi mai! Am sascriu destul de mult acum sper sa-mi dai funda. iti spun cum fac seturile.
La war : In cercei bratara papuci sau colier trebuie sa bagi : Aparare cu sabia si rezistenta la atacul corporal.
La sura : TYrebuie sa intri pecercei papuci coleri bratara: aparare 2 maini si aparare magie. Atat
La ninja : Trebuie sa intre pe colier papuci bratara cercei : Aparare pumnal, aparare sageti si atac corporal
La shaman : Trebuie sa intre pe cercei colier bratar si papuci : Aparare eventai, aparare clopot, aparare fulger si atac corporal... ( E c-am greu sa faci asta dar trebuie sa ai grija sa intre si cv pv )

1 răspuns:
| AlexLalaLove a răspuns:

Ms pentru funda :X