| gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabi a întrebat:

cine joaca grepolis imi poate spune si mie cum pot sa iau monede de aur ca nu merge zice ca trebuie sa activez adresa de e mail si cand o activez la fel si am trimis e mailul de confirmare si nu imi apare nimic! funda

2 răspunsuri:
| robby212 a răspuns:

Umpic e mai greu, trebuie sa verifici sa vezi daca ai scris yahoo, nu altceva dupa adresa, apoi sa intri, dacanu, fa-ti alt cont de mess apoi il dai pe ala.

| Gabby23 a răspuns:

Invita pe cineva si cand persoana pe care ai invitato acumuleaza 1000 de puncte primesti 200 de monede de aur