| AndreiAron656 a întrebat:

Sall TPU, cine ma poate ajuta si pe mine cu un server de samp, NU stund sau chestii asemanatoare, un server rpg care nu este populat(nu ma intereseaza daca nu e nici un player on niciodata), vreau sa fie un server non roleplay, ceva de distractie unde sa primesc admin automat sau gen sa fie masini la 1$ sau sa nu fie anti-hackuri. Imi trebuie doar pentru a ma distra cu un prieten, dar vrem sa cumparam si masini, sa facem job etc. de aceea nu vreau stunt-uri. Stie cineva un server de genul? Unde pot intra si sa-mi cumpar masini direct si sa am multe slot-uri. Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| FrateleRobert a răspuns:

Nu o sa vezi niciodata un astfel de server, daca te pricepi poti sa-ti fac un server in local host cu un GameMode de pe net si poti sa iti pui cate sloturi vrei.