| FrameR a întrebat:

Cine stie cum sa fac ca atunci cand folosesc Cheat Engine 6.2 pe jocurile de pe Facebook sa nu ma mai puna da dau refresh la pagina spunandu-mi ca sunt nu stiu ce probleme la server pentru ca am vazut si pe youtube ca aia folosesc nonstop si nu patesc nimic! Ce ar trebui sa fac! Dau fundita! repede!

2 răspunsuri:
| FrameR explică:

Daca stiti un video despre cum sa fac sa nu ma mai puna sa dau refresh plzz LINK!

| CaTTaLLiNN a răspuns:

Nu-s cauta mai multe tutoriale sa vezi din 2013 mai noi. fundita?