| B530Mihai a întrebat:

am o problema cu un anumit hack care merge pe Metin2 RO. Este vorma de M2 BOB, am downloadat hackul si pentru al pornii trebuie sa imi fac un cont pe acest site http://www.m2bob.eu/,cred ca am facut 50 de conturi dar degeaba,la fiecare imi zice "Check your input".Va rog dati-mi exemple nume de cont si parola,sau daca imi creati voi si mai bine, daca merge funda garantat. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Salut! Te pot ajuta eu iti dau contul meu de la m2bob ca oricum nu mai joc metin.

| Meheツ a răspuns:

Este un inject script in pagina big grin
felicitari tocmai le-ai spus contul tau!