| MihaicaDan a întrebat:

Cum as putea sa proiectez pe televizor tot ce fac eu pe telefon? ( de exemplu vreau sa ma uit la un film si imi vine mult mai greu de pe TV pentru ca merge greu) (Precizez ca am rooter wireless si internet pe smart TV), o aplicatie sau cum as putea? fara sa cumpar nimic. FUNDA!

3 răspunsuri:
| StefanERC a răspuns:

Daca tel tau acepta NFC e foarte simplu sa vezi ceea ce faci pe tel pe tv

| TomaKa1900 a răspuns:

Pai poti prin descarcarea aplicatiei Televizorului (daca e Samsung, descarci aplicatie de la Samsung), te conectezi la el si apoi ce apare pe tel apare si pe TV

| Lalex99 a răspuns:

Verifica daca telefonul tau are functia Miracast. Ea poate avea alt nume, in functie de telefon, dar acesta este unul dintre cele mai folosite nume, alaturi de "Screen Mirroring".
Funda? big grin