| darius1225 a întrebat:

cum fac mai repede si mai multi comand point pe marvel avangers aliances fara hack de downloadat Funda

1 răspuns:
| sPlasHh a răspuns:

Singura modalitate, fara hack - joci la ruleta si daca ai noroc iti pica 10 gold pe care la transformi in CP, apoi joci in PVP - castigi 5 meciuri - goldie hour - alte 10 gold. Si cand ai 10 lockedboxes le deschizi si iti pica 1 CP ( tot ce am spus mai sus este in functie de noroc ). Si cand faci lv primesti un gold pe care il transformi in CP si peimesti automat 2winking

Bafta, sper ca te-am ajutat happy