| anonim_4396 a întrebat:

cum pot sa invat abilitatea cheama calul si atac combo.

Răspuns Câştigător
| AlexandruYoMa a răspuns:

Pe metin2Ro trebuie in primul rand sa faci misiunea pentri cal. iar pentru abilitati trebuie sa faci carti sau sa le cumperi si sa le folosesti.acestea iti pot marii sansele sa chemi calul sau pentru combo, la fel.

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

In primul rand sa ai lv 25, faci misiunea pentru a primi cal si iti da o imagine de cal dupa. Atacul combo il inveti prin a citi carti combo.

| Veratu a răspuns:

Daca te referi la metin2(ro) pentru a chema calul in primul rand trebuie sa ai medalie de cal pe care o duci la grajdar si te pune sa ucizi 20 arcasi salbatici din map2 pe urma trebuie sa astepti ziua urmatoare pentru a lua imaginea de cal cu care chemi calul si il poti calarii. Funda?

| mitrutttzzz a răspuns:

Pentru cal:primadeata faci calul apoi faci misiunile de la fierar si in sfarsit iti trebuie cartea pentru cal.
atac combo:faci rost de carti (atac combo)