| HELLBOY32 a întrebat:

cum pot sterge un cont, ca mi-am facut un cont pe club penguin si vreau sa il sterg va rog ajutati-ma, dau fund

Răspuns Câştigător
| myruna2012 a răspuns:

Nici eu nu stiu asta, dar pe o singura adresa de mail poti avea 5 pinguini!
dai pe club penguin si vezi ca sus scrie dupa ce intri in penguin sus scrie help vezi acolo ca dai pe o imagine si iti va aparea o chestie unde vei scrie o intrebare de a ta in engleaza
funda?!

1 răspuns:
| Supremacy5 a răspuns:

Ma cred ca nu se mai poate sterge dar fa-ti unu nou... daca toti vrei sa il stergi funda