| gAbY4Fun1 a întrebat:

Sall TPU..Cum sa instalez driverul video nVIDIA, nu reusesc tot imi apare o eroare NVIDIA installer cannot continue
This graphic driver could not find compatibile graphics hardware.Eu am driver intel.Trebuie sa instalez inca ceva inainte sa instalez driverul? Ce trebuie sa fac plzz.Raspunds castigator in mai putin de 2 zile.MS

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai ai placa Intel si tu vrei sa instalezi driver-ul de la nVIDIA? driver-ul de la nVIDIA se instaleaza doar daca ai placa video nVIDIA

1 răspuns:
| gAbY4Fun1 explică:

Aa ok mersi thx funda!