| Generation22 a întrebat:

Sall TpU! Cum sterg Call of Duty 4 : Modern Warfare din PC precizez ca am sters folderul cu jocul ca prostu si am windows 7 si nu merge sa dau la add or remove programs nu stiu cum sa il sterg ca eu acum vreau sa mai il instalez odata ca mi-a placut dar imi zice uninstall si daca dau apare de 2 ori niste din astea inc are trebuie sa dau yes in care zice daca vreau sa sterg toate componentele si toate salvarile dau yes si yes si dupa cand incepe dezinstalarea da o eroare ceva cu DLL...

2 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Pai faci asta din control panel - uninstal program?! ...vezi ca e posibil sa ai repair/modify la instalarea jocului si sa poti instala peste instalarea veche fara sa iti dea eroare, bafta

| Meset a răspuns:

Foloseste CCleaner, si da-i la optiunea registry si va sterge toate fisierele care n-au ce cauta in PC la tine, eu asta folosesc