| H3li0S a întrebat:

da-timi un metin2 sa aiba la shopuri otel batalie si npc de skill P

7 răspunsuri:
| eduard55882 a răspuns:

Metin2Steel

| H3li0S explică (pentru eduard55882):

L-am incercat si am nimerit in eventul cu dovleci de si nu puteam creste nicaieri si acum au toti itm de la dovleci aia

| DV4 a răspuns:

Metin2Mondial
sigur o sa iti placa

| H3li0S explică (pentru DV4):

Dar este roman sau francez? ca situl este in franceza

| DV4 a răspuns (pentru H3li0S):

Ete inveti usor deoarece bonusurile au nume asemanator cu cel englez

| H3li0S explică (pentru DV4):

Scuze nu il incerc ca stiu ca francezi sunt rasisti si dau ban la alti jucatori straini

| DV4 a răspuns (pentru H3li0S):

Nu se mai intampla asta s-a intamplat acum 2 ani dar au bagat un Gm roman care sa ajute romani si sunt 2 feluri de mondial unul national pentru ei si unu royal pentru toti joaca pe ala royal si nu primesti ban