| ProSystem a întrebat:

Daca ati fii in situatia sa alegeti dintre un laptop si un PSP ce ati alege? Imi puteti spune avantaje si dezavantaje la fiecare ...Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| MitaTheBest a răspuns:

Mai bine ai alege un laptop e mai bun decat un psp am avut un psp si acum sta in dulap numai cand merg la scoala in timpu orelor ma joc da pe laptop ai mai multe alternative ii ca un calculator poti sa te joci sa vezi filme si iei jocuri cu grafica mare cum ar fi asasin creed 3 crysis 3 farcry 3 au grafica ca eu ma joc pe laptop astea