| Beard a întrebat:

De cateva zile am inceput sa ma joc World of Tanks.Eu m-am blocat la alegerea unei linii de tancuri si as alege pe cea a nemtilor dar am auzit ca si cea a rusilor este buna.Imi puteti spune avantaje, dezavantaje si cateva sfaturi? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ov3rh3at a răspuns:

La inceput poti incepe cu tancurile de la rusi si nemti big grin La rusi du-te pe linia lui KV-1 si T-34 si asa mai departe pana la IS-7, IS-4, Object 268 si Object 140/430 big grin La nemti pe linia lui PZ. IV, Stug III si PZ.SFL IVC si asa mai departe catre JAGDPANZER E 100, WAFFENTRÄGER AUF E 100, E 100, Maus si Leopard 1 big grin

Si la americani sunt tancuri bune Hellcat, T29, T30, T32, M103, T95 big grin

Bine acum depinde si de tine cat de bine stii sa joci, uitate la meciurile lui Palora pe youtube si invata putin cum sa joci si unde sa tragi sa penetrezi la diferite tancuri big grin
Si inca o chestie, joaca putin mai mult cu Tier V pana crezi tu ca ai inceput sa avansezi happy

| Beard explică (pentru Ov3rh3at):

Mersi de ajutor! Mi-ai putea da id tau de mess sa mai vorbim?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei_le3400@yahoo.com