| andreiyo13 a întrebat:

Daca mi-ati vazut intrebarile anterioare ati observat ca joc metin2.Acum vreau sa stiu ce caracter ar fi mai bun dintre sura pe magia armelor sau un saman pe zmeu?

2 răspunsuri:
| catalin02 a răspuns:

Pai daca stii sa le faci ff bune ar fi cam asa: ambele sunt la fel de bune pvm dar sura il ia de departe pe saman la pvp

| DariusDaniel a răspuns:

Cu sura arme magice te descurci extrem de bine in PVM(Faci M/G/P la Tais, Armura, Teama, Vartej si Deget) si poti creste repede si face bani repede (lv 35-map2, lv 54-lord/metine lvl 55, lvl 75-et 7 DT) si PVP de la 94+ unde faci M/G/P la Tais, Armura, Vartej, Deget, Aruncare.Cu samanul pe zmeu merge mult mai greu(cresti foarte greu singur), acesta e bun doar pentru buffuri si in PVP nu ii prea merge...as alege hotarat sura arme magice.