| BordeianuFlorin a întrebat:

dati-mi si mie niste jocuri noi si faine nu mai stiu ce sa ma mai joc sunt atat de plictisit ca am inceput sa ma uit la ecran! funda!

Răspuns Câştigător
| Bobbye a răspuns:

Eu iti spun din jocurile terminate de mine:

Tom Clancys Splintel Cell Convinction;
Max Payne 3;
L.A Noirel;
Toata seria Call of Duty(iti recomand Modern Warfare 4);
Toata seria Medal of Honor(iti recomand Allied Assault);
Sniper Ghost Warrior 1/2;
Toata seria Delta Force(iti recomand Xtreme);
Sleeping Dogs;
Mafia II;
Toata seria Need For Speed(recomand The Run si Most Wanted);
Arma III;
Toata seria Battlefiled(recomand Battlefield 4);
Tomb Raider;
Gun;
Toata seria Assasin Creed's(recomand Black Flag);
Toata seria HITMAN(recomand Absolution);
Sniper Elite v2;
Prototype 1/2;
Just Cause 2.

Jocurile acestea le-am terminat eu! Alege de aici ce crezi ca ti-ar placea!

| BordeianuFlorin explică (pentru Bobbye):

Un site de unde pot descarca Playthrough: Tom Clancy's Splinter Cell Conviction?

2 răspunsuri:
| Ghioca_Ionut_2000 a răspuns:

Mount & blade, minecraft, napoleon total war, empire. goodgamestudios(online si iti pot da un cont lv 13), MEDAL OF HONOR: AIRBORNE etc. daca mai vrei altele precizeaza genul