| Niklauss a întrebat:

Dati-mi si mie niste sfaturi la AQW (Aventure Quest World ) smecheri, locuri unde sa fac misuni pentru ceva armura... etc. is level 18 spuneti-mi ce as putea face!
Dau

4 răspunsuri:
| KazutoKizoki a răspuns:

Eu ti-as sugera la lvl 18 sa te duci in mapa Xan'lair de pe vulcanic isle si acolo misiunile iti dau mult xp chiar si pentru lvl 20 dar daca nu o ai deblocata du-te in doomwood forest si ia misiunile de acolo!
Iti urez succes la joc!

| iulian102 a răspuns:

Iti zic eu intri pe mapa apoi pe tara cu stea neagra apoi dai pe steagul rosu cu un desen negru apoi te duci la un om cu armura albastra si neagra apoi dai more shops si te duce unde undes chesti cool pentru smecheri eu de acolo mial luat numlele meu renegatul, si apropo daca stii cum sa obti animale cate le castigi prin quest sa-mi zici plz, a da si unda ^-^

| Niklauss explică (pentru iulian102):

Animalele is daca le castig nu le poti folosi pentru ca ai nevoi sa bagi bani! oricum deja sunt level 30 i ceva nu prea am juact, sunt draonsalyer, healer, ninja, shaman, evoled shaman... etc

| BaNDeCs a răspuns (pentru iulian102):

Treba sa fac saci multi maaaaa