| gabriela42 a întrebat:

dau funda :
La Aventure Quest World pot schimba Gold in AC sau cum pot face rost de AC?
p. s am lv 28 si Gold:151.033

1 răspuns:
| iulian102 a răspuns:

Scuze nu merge sa schimbi din gold in acs;[, si era inainte cand aia valeria parca scrieai un cod si iti dadea 10.000 de acs si parca mai era unu 20.000 dar nu mai sunt valabile iti vine sa crezi :[ acum da cu coduri niste accesori urate cu alea 10.000 acs puteai lua cate chesti doreai, si scuze nu dar macar imi dai funda macar mie ^-^