| meastylin a întrebat:

dau un cont la stardoll cu haine frumoase machiaje de stardoll si lacuri de unchi are si va rog eu tare mult sa ma ajutati cu 2 conturi la club cooee cu cc pentru ca varamea avea 2 conturi cu cc le-a dat la o fata lea schinbat si dupa a plans si are nevoie de 2 conturi cu cc cine vrea sa ma ajute contactati-ma pe : aniacool12, sau pe aniacool12@yahoo.com, si va rog tare mult sa ma ajutati va dau funda si contul la stardoll sa speram ca ma ajutati ca ati face o fapta buna plz mult puppy dog eyes si 2 conturi cu cc sa fie fete...

1 răspuns:
| XxSteffyxX a răspuns:

Nu am eu personal conturi dar o poti contacta pe gabygabitza care mai mulr a sigur te v-a ajuta.
Funda?