| meastylin a întrebat:

imi puteti da un cod la myepets sau un cont plz eu as vrea sa joc myepets de cand aveam 10 ani acum am 12 ani dar daca o sa ma ajutati o sa faceti o fapta buna si dau funda la primul care raspunde sau daca nu vreti sa dati codu sau contul contactati-ma pe : aniacool12, si mersi subcces la toata lumea si sa speram ca ma ajutati puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| PewDyePye a răspuns:

Cauta pe youtube serial key sau pe google.

Funda pls big grin

4 răspunsuri:
| meastylin explică:

Pai asta e un cod? ca mie nu imi merge...

| meastylin explică:

PewDyePye iti dau funda numai ca trebuie sa ma ajuti si tu plz ca de una singura nu pot puppy dog eyes

| meastylin explică:

Deci PewDyePye ma ajuti? ca ti-am dat funda

| Danyelush1 a răspuns:

Jjjh