| GennJayJay10 a întrebat:

De curand am achizitionat jocul "The Darkness 2" dar am o mica problema in privinta efectelor gen: in momentul in care lovesti pe cineva nu il taie in bucati sau cand elimina un boss cenzureaza printr-o imagine neagra. Da totusi as vrea sa stiu si unde isi face salvarile pentru ca nu l-am terminat complet si vreau sa continui de unde am ramas pentru ca voi reinstala windowsul.
Va rog daca stiti cum pot rezolva astea raspundeti-mi repede bineinteles ca voi da si funda!

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Despre cenzurare verifica intai de unde l-ai luat poate e vreo versiune pentru cei sub 18 apoi cauta in setari poate e vreun mod pe care sa il dezactivezi cat despre salvari cauta prin folderele jocului(unde il ai pus in pc) acolo ar trebui sa fie un folder savings ceva de genu sper sa mearga

1 răspuns:
| GennJayJay10 explică:

Salvarea ca salvarea dar de cenzura nu am scapat si ce iarasi ajutorul!