| MasterNEO a întrebat:

Sall TPU, De curand m-am apucat de Team Fortress 2 luat de pe steam. Are cineva iteme de care nu are nevoie sau dubluri? Daca aveti si vreti imi puteti da si mie? dati add la id nextkill07@yahoo.com pentru a discuta mai multe

6 răspunsuri:
| ExTrEmEv2 a răspuns:

Cauta servare achievement, acele servare iti vor face toate achievementurile si o sa primesti multe iteme. Bafta

| MasterNEO explică (pentru ExTrEmEv2):

Am cautat dar nu am gasit nici un item...imi poti spune unul?

| MasterNEO explică (pentru ExTrEmEv2):

Am gasit cateva servere dar nu am gasit nici un item si am stat destul de mult pe server...Imi poti spune un server?

| ExTrEmEv2 a răspuns:

Cand intri pe un servar deila iti apare ceva ce scrie despre servar si vei vedea ce trebuie sa scrii in chat ca sa-ti dea iteme

| MasterNEO explică:

Am intrat pe cateva servere dar nu am gasit nimic...imi poti spune un server?

| MasterNEO explică:

Nu scria nimic