| FrameR a întrebat:

De curand m-am apucat de Terraria si as avea nevoie de un Crafting Guide pentru PC nu telefon ca sa nu mai stau si pe terraria si pe terraria wiki pentru ca-mi face un pic de lag si ma cam enerveaza... Dar sa fie un Crafting Guide bun cu absolut toate Itemele, mobi etc. Multumesc anticipat. Si mai am o intrebare: Care este ultima versiune la Terraria pentru ca eu l-am luat de pe TPB si nu stiu daca este versiunea cea buna. Eu am versiunea 1.1.2. wave

1 răspuns:
| Popoviciu_Adrian_1990 a răspuns:

Stiu ca dau raspunsul cam tarziu dar daca inca joci 1.1.2 poti folosi TerrariaHB iar daca mai joci si ai versiunea curenta 1.2.1.2 poti folosi Game Guides app si sa cauti dupa Terraria si sa il salvezi.