| cosminutz98 a întrebat:

De curand mi-am pus Windows 8.1 si imi merge greu cateodata...am 1.9Ghz si 3GB RAM...pana si farming 2009 merge cu lag.Ce pot face sa mearga mai bine?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Ti-ai instalat un winows nu tocmai mic consumator de resurse! Si daca ai instalat si pe 64 biti, mai rau. Treci inapoi la windos 7.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Un procesor mai puternic si probabil o placa video mai buna.

| Hitback a răspuns:

Cu 3gb ram nici la 7 sa nu iti stea gandul. Mergi pe xp cel mai sigur. Consuma ceva 8 si de aia nu merge cum trebuie. Plus ca sistemul e slabut. Un procesor mai bun ar fi ideal.