| silentgabyy a întrebat:

exista vreun program care sa imi faca placa video sa mearga mai bine la anumite jocuri cum ar fi farming simulator? imi merge cam greu... am laptop si placa video e de 32 biti windows 7...

Răspuns Câştigător
| johnnyjohn a răspuns:

Incearca cu game buster.

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Incearca cu www.downloadmoreram.com, am auzit ca iti face calculatorul sa mearga mai repede.

| silentgabyy explică (pentru Zangetsu):

Nu merge imi arata server not found

| KodrutZ a răspuns:

Desigur, se cheama programul "cumpara desktop pentru jocuri, laptopurile NU sint facute pentru asta".

| Andrei7520152 a răspuns:

Memoria si bitii sunt chestii complet diferite. dar in fine, e offtopic, cred ca te referi la memoria placii video. Jocul ti'ar merge mai usor daca ai folosi windows xp. Windows 7 consuma multe resurse, si asta se simte la jocuri, mai ales daca ai laptop slab. Daca iti pui windows xp service pack 3 iti garantez ca jocurile iti vor merge mai bine