| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a întrebat:

deci acum vreo 3 ani ma jucam mai multe jocuri si imi amintesc de un joc cu hamsteri cu mai multe nivele era un hamster intr-o bila si trebuia sa mergi prin labirinturi dar nu-mi amintesc de unde l-am downloadat il stie cineva? puteti sa ma ajutati cu un link sau altceva despre jocul acesta?(FUNDA)

Răspuns Câştigător
| cypryan11 a răspuns:

Jocul se cheama hamsterball
si daca vrei sa il downloadezi scrie pe google download hmasterball full sau toorent daca stii cum se descarca
funda?