| AlissBrie a întrebat:

Era un joc pe care il jucam prin 2007 asa sa zic thinking Stiu ca era destul de popular,era vorba despre un hamster ce era tot timpul intr-o bila transparenta si trebuie sa parcurga un anumit traseu, erau si obstacole si trebuia sa nu pice big grin stie cineva cum se numeste jocul?:* Funda!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cauta pe Google imagini cu "Hamster ball game". Am vazut niste cadre si s-ar putea sa fie ceea ce cauti.

| AlissBrie explică (pentru dannyel86):

Mersi mult, am reusit sa il gasesc big grin Hamsterball, nu era atat de dificil laughing laughing

| dannyel86 a răspuns (pentru AlissBrie):

Ma bucur ca l-ai gasit. happy

4 răspunsuri:
| iStarry a răspuns:

Buna :)
Cred ca te referi la Rhino's rollerball.
https://www.youtube.com/watch?v=ANysSvMMBU4

| AlissBrie explică (pentru iStarry):

Mersi de raspuns, dar nu la asta ma refeream happy :*