| badboyemy a întrebat:

deci fratele meu nu ma lasa sa ma joc cs zice ca iau virusi imi puteti zice cum sa fac sa nu ma vada cand joc cs? adica cum fac sa nu fie cs-ul pentru tot ecranu sau asa plzz raspunzuri rapide dau funda.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Fratele tau e batut in cap? Ai anti-virus? Descarca un Counter-Strike si scaneaza-l,aproape nici-un Cs nu are virusi, doar ca fratele tau e prea obsedat de calculatoare! Da-i pace, explica-i, daca nu intelege, arata-i raspunsul care ti l-am pus acum[acesta]. Bafta!

| Borsko a răspuns:

A zis si picasso, ia antivirus, scaneaza CS si arata-i in fata ca n-are virusi... greu

Răspuns utilizator avertizat