| xImIx a întrebat:

Sall TPU! Deci, nu am mai intrat de cateva luni pe cs, azi am incercat sa il downloadez, mai multe versiuni. si am umblat putin la setari. Faza e ca la orice versiune aceeiasi problema, cand dau pe ctrl si incerc sa il inlocuiesc cu rotita in jos de la mouse apoi dau aply, ok si cand intru pe un server dispare mhwellup ( numele de la rotita.). Cum sa il fac sa ramana? Pls spuneti-mi dau funda happy

2 răspunsuri:
| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Umbla iar la setari si seteaza defaults.

| xImIx explică:

Pai de ce ca eu vreau sa am pe ctrl => mhweealup dar nu mere nu ramane acolo.